Zapraszamy w gościnne progi
Bieszczadzkiej Samotni

W pełni wyposażona kuchnia

Salon z kominkiem i TV

Łazienka z prysznicem

Łóżka małżeńskie w pokojachCały teren ogrodzony (parking)

Możliwość grillowania i rozpalenia ogniska

Urządzony plac zabaw dla dzieci

 

Zapraszamy do naszego małego raju w Bieszczadach!

O poranku otwierasz okno z widokiem na łąkę otulającą kwiatami górskie zbocza, słyszysz śpiew ptaków, a po domu rozchodzi się aromat świeżo pieczonego chleba – zaszyj się w Bieszczadzkiej Samotni, dolinie spokoju i naturalnego
piękna w sercu Bieszczad.

Nasza Samotnia leży na uboczu, w urokliwym Buku, siole zagubionym w wąwozie Solinki pomiędzy malowniczą Cisną a Bukowcem. To miejsce, gdzie odnajdziesz spokój i zanurzysz się w naturalnym pięknie Bieszczad. Nasze drewniane domostwo i przytulne chatki, położone na łagodnym zboczu, oferują nie tylko komfortowy nocleg w pachnącej, miękkiej pościeli, ale także niezapomnianą magię i ciepło trzaskającego kominka.

Natura na wyciągnięcie ręki

Już od pierwszych chwil spędzonych u nas, poczujesz jak szeleszczące liście drzew i pluskający strumyk wprawiają Cię w stan błogiego relaksu. Rano obudzi Cię łagodny świergot ptaków i brzęk owadów uwijających się wśród kwiatów, a wieczorem otulą do snu kojące dźwięki zapadającej w letarg natury. Chatki Bieszczadzkiej Samotni są otoczone kwitnącymi dzikimi łąkami, na których nasze pszczoły zbierają nektar, tworząc aromatyczny miód, którym możesz się delektować podczas śniadania.

Ekologiczny styl życia

Dbamy o każdy detal naszego miejsca, abyś mógł cieszyć się ekologicznym i zdrowym pobytem. Pościel suszymy na słońcu, a prasujemy ją naturalnie, aby zachować jej świeżość i miękkość. Nasza kawiarnia to serce Bieszczadzkiej Samotni – zawsze pachnie w niej świeżo pieczonymi ciastami, których aromat roznosi się po całym domu. Przy filiżance aromatycznej kawy możesz delektować się smakiem domowych wypieków i podziwiać piękno otaczającej przyrody.

Apiterapia i ziołolecznictwo

Zapraszam Cię do skorzystania z dobrodziejstw apiterapii i ziołolecznictwa. Bliskość pszczół to naturalne lekarstwo na stres i codzienne troski. W naszym ogrodzie pełnym ziół znajdziesz spokój i ukojenie, a przy każdej wizycie
odkryjesz nowe, cudowne właściwości natury, delektując się naparami z własnoręcznie zbieranych przez nas roślin.

Przygody na świeżym powietrzu

Bieszczadzka Samotnia to idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Liczne szlaki turystyczne zachęcają do pieszych wędrówek, podczas których można podziwiać zachwycające widoki na góry i doliny. To również doskonały punkt na przejażdżki rowerowe z malowniczymi trasami i pięknym zlewiskiem Sine Wiry, a dla miłośników koni, nasz sąsiad oferuje niezapomniane przejażdżki.

Kontakt ze Światem

Mamy WiFi, ale zasięg sieci komórkowej jest zmienny. Domki powstały po to, by się wyciszyć i przez czas spędzony w Samotni żyć w zgodzie ze sobą i z własnymi potrzebami. Serce na dłoni Jesteśmy tu dla Ciebie z otwartym sercem i uśmiechem na twarzy. Nasza Bieszczadzka Samotnia to miejsce, gdzie każdy gość jest przyjacielem, gdzie dzielimy się ciepłem, pasją i miłością do natury. Przyjedź do nas, usiądź przy kominku, delektuj się domowym ciastem i pozwól sobie na chwilę zapomnienia.

Czekamy na Ciebie z niecierpliwością!

Zapraszamy do naszego małego raju w Bieszczadach. Odkryj piękno natury, poczuj spokój i ciepło naszej gościnności. Nie możemy się doczekać, aby Cię gościć!

Do zobaczenia w Bieszczadzkiej Samotni!

 

 

Każda chwila spędzona w przytulnym bieszczadzkim domu
pozwoli na oderwanie się od codzienności.

Samotnia stoi na zboczu Falowej na skraju miejscowości Buk oddalonej o 5 km od Cisnej przy drodze do Bukowca.

Galeria

  • Bieszczadzka Samotnia
  • Bieszczadzka Samotnia
  • Bieszczadzka Samotnia
Skontaktuj się z Nami!
Buk 12, 38-607 Cisna
tel.: 798 165 169
mail: bieszczadzka.samotnia@gmail.com

 

Copyright © 2016-2022 Bieszczadzka Samotnia. Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.